Reporty

Lublaň (Slovinsko)

15. listopadu 2017 v 22:37 | Ennie
Na začátku května jsem byla se školou ve Slovinsku. Lublaň, hlavní město Slovinska, mi neskutečně vzalo dech. To město je úžasné a určitě se tam chci ještě někdy vrátit. Moje dojmy z města si můžete přečíst v celém článku, samozřejmě se podělím i o pár fotografií :).

Vídeň

6. července 2017 v 11:42 | Ennie
Na začátku léta minulého roku jsem se s kamarádkou podívala do Vídně - byla jsem tam už potřetí. Tentokrát jsem ale do Vídně dojela sama a musela jsem se přemístit z jednoho místa do druhého.

Stránská skála (Brno)

10. července 2016 v 15:30 | Ennie
Jeden den jsme se s Karamelkou vypravily na Stránskou skálu, kde naším cílem byly hlavně štoly. Ale i skála je moc krásná a kolem je krásný výhled a hezky tam profukuje větřík (když není bezvětří). Ještě aby se tam lidem nelíbilo, když je to národní přírodní památka.
Ještě jedna zmínka k výhledu, musíte se koukat někam dále do Brna nebo na druhou stranu, kde můžete vidět traktory a slámové balíky. Hned pod skálou se nachází několik továren (např. Zetor).


Fotka je z mého druhého blogu, kde můžete vidět spoustu dalších fotek ze Stránské skály - přímo zde.

Papouščí zoo a jiná dobrodružství

20. března 2016 v 14:40 | Ennie
Moje letošní narozeniny se nesly v duchu ohluchnutí z papouščího vřískání a brždění vlaků. Že to nezní moc lákavě? Ale mělo by. Byl to nádherně strávený den. A chtěla bych ještě jednou poděkovat, Karamelce, že tento den strávila se mnou :).


Fotoreport II.

17. července 2015 v 16:57 | Ennie
Konečně po více než roce přidávám druhou část reportu, to jen, že mi došlo, že ty fotky asi nedodám :D. A když už to mám napsané...třeba se někdo inspiruje jen mými kecy :D. Vážně štěstí, že jsem z druhé dovolené report ani nezačala psát :D.

(Na) Skok do Paříže

2. července 2015 v 14:27 | Ennie
Paříž bylo jedno z měst, které jsem vždy chtěla navštívit. Jedno z těch, co musím navštívit. Myslím, že bylo na nejvyšším místě, alespoň po tom, co mi došlo, že Ameriku nejspíš nenavštívím :D. Eiffelovka, Louvre...na většině fotkách Paříž vypadá prostě kouzelně. Moje okouzlení asi vzniklo, tak když jsem viděla fotky ze svatební cesty rodičů (dost pravděpodobné - nejspíš si je zítra zase prohlédnu. Krásné, velké a černobílé ♥.), film Šifra Mistra Leonarda (následně i kniha)...Dokonce jsem i o Eiffelovce psala "referát". Můj sen se splnil, když jsem byla na jeden den v Paříži (původně měl takhle znít i titulek, ale takových článků je mnoho, jak už jsem zjistila před návštěvou Paříže, kdy jsem zjišťovala, co se vlastně za jeden den dá asi tak v Paříži stihnout).

Londýn a okolí (část 1) - Jak to začalo... (NEVINNĚ!) :D

14. prosince 2014 v 16:12 | Ennie
Myšlenka, že s Jane navštívíme Londýn, nás napadla už dávno - když The Summer Set oznámili, že budou předskakovat skupině Tonight Alive k jejich nejnovější desce. Ale to vážně bylo hodně dopředu a nevěděly jsme, co tou dobou bude. Tak jsme to zatím nechaly být.

Fotoreport

26. října 2014 v 16:08 | Ennie
Tak konečně mám první část hotovou :). Jsem zvědavá, kdy se mi podaří dopřidávat fotky z druhé části :). Budu ráda za všechny komentáře :). Třeba se někteří inspirují a něktěří zavzpomínají na své zážitky v těchto končinách :-).

 
 

Reklama