Novinky

STĚHUJI SE

31. prosince 2017 v 19:21 | Ennie
Většina z vás dnes asi čekala jiný článek, článek shrnující můj rok 2017, ten také je, ale můžete si ho přečíst na jiné stránce.

https://enn-ie.blogspot.cz/

Tak jsem nakonec také udělala ten krok a odsunula jsem se z blogu.cz, původně jsem si pohrávala i s myšlenkou, že bych si založila někde jinde stránky a na přidávání bych používala wordpress, ale s tím mým pravidelným (čti nepravidelným) přidáváním, to nemá úplně cenu. Nechci říkat, že s blogem.cz končím. Možná se sem vrátím, možná ne. Záleží, jak si zvyknete na to, že jsem na nové adrese. Já si asi zvyknu. Zatím mi to tam vyhovuje, na to, že jsem tam nikdy nechtěla jít...

Tak na viděnou na nové stránce :).

Co chci od roku 2018?

20. prosince 2017 v 11:22 | Ennie
Minulý rok jsem napsala podobný článek a neskutečně moc se mi z toho splnilo a tak jsem si říkala, že by bylo fajn, to zopakovat. :)


TokyoTreat |Box z Japonska …po druhé

16. srpna 2016 v 18:11 | Ennie
Pamatujete si článek s minulými sladkostmi? Další měsíc mi nedopatřením přišel další box. Už nebyl v plánu. Ale Paypal nastavil platbu měsíčně a já si toho nevšimla. Takže když mi přišel e-mail o zaplacení a odeslání boxu, tak jsem docela koukala. A rychle jsem šla trvalý příkaz zrušit. Takže další článek v dohlednu nebude. Ale máme v plánu s kamarádkou navštívit obchod s anglickými a americkými dobrotami. Tak pak se určitě ozvu.


Nabízím plakáty

8. července 2016 v 14:06 | Ennie
Momentálně uklízím v pokoji a říkám si, že bych se určitých věcí mohla zbavit. A mezi ty určité věci patří i plakáty z časopis. Mám tam několik plakátu přírody a zvířat (moře, delfínci, palmy), různé filmy a seriály (animáky, Big Bang Theory) a samozřejmě celebrity (zpěvačky typu Miley Cyrus, Ashley Tisdale) a pohlední chlapy (těch tolik na rozdávání nemám :D ale určitě se něco z těch časáku taky najde). Jsem schopná se zbavit i Upířích deníku a věcí, které jsem měla ráda kromě Simple Plan, ty si ještě pár měsíců nechám a možná pak svolím i na ně. Takže nabízím i plakát Natalie Oreiro (který je úplně fungl, protože jsem záhadně měla dva stejné!). Nechci strávit den focením všeho, co mám. Takže pokud je to někdo, kdo má o něco fakt vážný zájem, tak mi napište o co a já se kouknu, jestli to tam mám a nafotím a po domluvě pošlu nebo předám - osobní předání nejlépe BRNO. Pokud se známe, tak je možné uschovat a předat až se uvidíme :o). Při posílání poštou bych ráda byla, kdyby poštovné a obálku zaplatil příjemce ;). Stejně, nějak počítám, že se moc lidí neozve - ale je mi to líto jen tak vyhodit do sběru.

Prázdniny.

19. června 2016 v 19:27 | Ennie
Ahoooooj,
všichni jste si asi všimli. OK. Někdo si možná všiml, že jsem byla pár dní neaktivní a nebo moje aktivita nebyla nijak extra. Bylo to z toho důvodu, že se pořád něco dělo. Nebo jsem měla plno věcí do školy.

Zase jednou pozitivní článek…

30. dubna 2016 v 0:25 | enn
Už několikrát jsem vám psala, že *ani nevím, co k tomu cítím...není to nenávist ani nemůžu použít slovní spojení nemám ráda*Ale prostě je ironické, jak si plno lidí stěžuje na něco, někomu, kdo je na tom ještě hůř. To že ten druhý to zvládá lépe, je jen o přístupu. Nemůžete se nad vším pozastavovat a vidět jen špatné stránky. To je úplně špatný přístup. Nejsem optimista, už ne. Spíš realista s kapkou optimisty. Ale pořád se na všechno dívám z té lepší stránky. Na všem se snažím hledat to dobré. Neřeším věci, které už neovlivním. Ne, nejsem úplně bez citu. Jasně, že mě některé věci mrzí.

Takový menší informativní článek

26. dubna 2016 v 9:20 | Ennie
Né, že byste si toho všimli. Ale musím vám dát na vědomí, že tento měsíc nebude měsíční hudební výběr. Ale vynahradím Vám to v dalším měsíci spousty jinými výběry (dance výběr, zkouškový výběr…). Není to tak, že bych tenhle měsíc nic neposlouchala, ale hodila jsem většinu písní stejně do těch výběrů a nebo pak chci ještě udělat výběr písní od jedné skupiny, kterou jsem dost tenhle měsíc poslouchala. A nakonec jsem měla v dubnovém výběru jen jednu písničku (o kterou nepříjdete - jen si ji poslechnete až zhruba za měsíc ;)).

Tenhle měsíc jsem byla v Olomouci, takže na fotky orloje a dalších věcí se můžete podívat zde.

Další měsíc si snad přečtete (foto)report z Polska, kde navštívím tři města - Krakov, Osvětim a Varšavu. Nevím, jak budu mít čas fotit nebo nefotit, protože tam jedu se školou. Ale určitě to bude super :). Nejhorší strach mám z autobusu, protože tam budeme plnit nějaké úkoly :D. Ráda v autobuse poslouchám hudbu, čtu si a nebo jen tak přemýšlím. Když jsme naposledy jeli se školou, tak jsme s kamarádkou poslouchaly hudbu - její pak i mojí. A bylo to strašně fajn.

Jak se máte vy? Máte už nějaké plány na léto? :)


Mějte se krásně, Enn

Dva (ne)normální dny vysokoškoláka

19. listopadu 2015 v 19:43 | Ennie
"Kritizuje-li někdo vaše nedostatky, dává najevo, že mu na vás vlastně záleží."
inflow.cz

Aneb takováhle moudra dostávám díky škole! Další bylo například k tématu seminárních prací a to mě dost pobavilo:

"Jak začít psát? Vlevo nahoře." J. B. Shaw

Zase jednou nepotřebný článek…

17. listopadu 2015 v 12:07 | Ennie
Pamatujete si na jeden z posledních článků s tématikou "Co chci..." - tenhle se tak přímo nazýval. Připomenu, že první na seznamu "přání" bylo to, abych se dostala alespoň na jeden z oborů (z celkového počtu 2) VŠ. Začínám takto, protože první na seznamu a možná i jediné, se právě týká VŠ.

Lekce líčení, bubble tea a MOJITO

22. července 2015 v 19:45 | Ennie
Chybí Vám články z mého života? Myslím, že ne. Stejně nikdo kromě mě je nečte (sorry, všem, kteří si některý článek přečtou nerada jsem Vás označila za nikoho...jsem za Vás ráda :D). Každopádně já je taky moc nečtu. Ale jsou věci, které bych si za pár let ráda připomněla...třeba dnešná horúcí den.... a jelikož si deník nepíši, tak tohle je jediná možnost (občas mám takové stavy si zapisovat do deníku, ale to je tak jeden den za x roků :D a snažím se to dohnat, tak že si napíši vše zajímavé z jednoho týdne :D).


(co by to bylo za článek bez hudby, že? Tak tihle týpci budou v další části měsíčního výběru...máte se na co těšit. Vybrala jsem ten "nejslabší" kousek z CD. Původně mi moc nešel hlas zpěváka k akustice. Ale pak jsem měla takové temnější období (trvalo ani né hodinku :D) a nějak mi k mé náladě ta písnička dost sedla a od té doby ji mám také ráda. Je taková smutnější, ale občas navazuje pocit klidu. A hlavně chtěla bych znát váš pocit z písně - hlavně pokud neznáte Rise Against. A dokud neuslyšíte další písničky...každopádně o mých temnějších náladách se více dozvíte v článku s (pol)-měsíčním výběrem - takže je vážně se na co těšit. Každopádně si myslím, že už jsem se o nich párkrát zmínila :D. Zpátky k článku, který už mám pro Vás mně napsaný :D.

Takže dnes, abych nezdržovala nebudu psát, jak jsem si k obědu udělala zdravý oběd (špagety s opečenou i neopečenou cuketou a cibulkou...) - vážně to nepíši jen se Vám to zdá :D.
 
 

Reklama