Měsíční výběr

Listopad 2017

30. listopadu 2017 v 17:58 | Ennie
Ty, co mají lepší postřeh si mohli všimnout, že už nepřidávám hudební tipy každý měsíc, někdy to spojím do jednoho (takže v názvu jsou oba měsíce a někdy prostě vynechám jako například říjen). Přemýšlím, že bych prostě tyto playlisty házela jen, jak by to vycházelo, ale nevím, jak bych je měla číslovat/pojmenovat atak. Takže zatím nechám takhle a třeba od nového roku to začne být jinak. Uvidíme.


Září 2017

30. září 2017 v 18:48 | Ennie
Další měsíc za námi a s ním nový měsíční výběr, tentokrát je to takový mix :).


Srpen 2017

31. srpna 2017 v 18:19 | Ennie
Tak tentokrát to vypadalo až skoro do samého závěru, že tenhle měsíc vynechám. A co vynechám…že bych možná i skončila s blogem? Jenže blog byl vždy (je už dlouhou dobu) součástí mého života. Jak se máte? Taky tak nemáte na internetový život čas? Já se mám dobře. Jsem ten typ, že se mi změní třeba život ze dne na den a někdy je to pořád furt stejný a nemám žádnou "závažnou" novinku. No a teď jsem si nějak myslela, že poslední dva-tři týdny v srpnu si budu ještě užívat a nic nedělat a budu trochu v jiné části ČR. A nakonec? No užívám si. Lítám do práce (takže si vydělávám na svoje nutné potřeby :D) a pak vždy z práce letím na sraz nějakou kamarádkou. Rozhodla jsem se, ale že to s tou prací nebudu zase nějak moc přehánět a občas si dám pauzu (výhoda, toho, že mohu chodit, jak chci a ani nic nemusím dopředu hlásit :)). Takže jsem třeba jeden den vynechala a dala si sportovní den - bylo to super :). Další týden jsem jela na víkend domů a prodloužila si ho, takže jsem šla v pondělí na bazén s maminkou atak podobně :). Pořád se něco děje a tak to má být! Akorát jsem si za prázdniny chtěla najít vedoucího bakalářské práce a no … na to čas není. Budu s tím muset něco udělat. Tak už bych se mohla dostat k hudbě…


Tenhle měsíc jsem měla trochu více taneční, ale samozřejmě, že rock nechyběl, ale to bylo převážně vše, co už znáte nebo alespoň já znám delší dobu. Díky zumbě jsem se vrátila trochu v čase, takže…

Červen + Červenec 2017

31. července 2017 v 17:32 | Ennie
Chvíli jsem si myslela, že tento měsíc vynechám, nakonec jsem si řekla NE! Takže tady je další několikátý měsíční výběr akorát tentokrát trochu kratší.

Květen 2017

31. května 2017 v 17:25 | Ennie
Tentokrát přináším v měsíčním výběru písničky, u kterých jsem dost zvědavá, jak dlouho mi vydrží - tenhle výběr je převážně takový taneční :D. Tak nakonec tam jsou i moje oblíbené rockové.

Duben 2017

30. dubna 2017 v 18:02 | Ennie
Další měsíc za námi a já vám zase přináším měsíční výběr. Tentokrát je zase trochu jiný - přináším i pár písní od české skupiny. A dokonce i skupinu se zpěvačkou :). Na další zajímavosti a odlišnosti se musíte podívat do celého článku, najdete tam vůbec nějaké? :)


Březen 2017

31. března 2017 v 13:11 | Ennie
Tak docela několik týdnů to vypadalo, že tenhle měsíc vynechám. Ale pak jsem si řekla, že ne! :D Takže co tu tenhle měsíc máme?


Únor 2017

28. února 2017 v 15:29 | Ennie
Nevím, jestli si zvyknu, že je rok 2017. Moc často to nepíši. Vlastně spíš skoro vůbec. Tentokrát jsem to napsala dobře asi jenom díky tomu, že jsem to zahlédla v rožku svého notebooku. Jaký jste měli únor? :) Já prvním pár dnů byla docela bez nálady, nic se mi nechtělo a skoro pořád jsem ležela v posteli. Po většinou jsem měla sluchátka v uších a poslouchala hudbu - narazila jsem na nové a moc dobré kousky :). Byla jsem tak líná, že jsem si nechtěla vybírat ani, co budu poslouchat, takže jsem pustila ve Spotify nějaký playlist a jelo se (většinou to byl Punk's not dead - ten je nejlepší! Pak je tam ještě jeden dobrý, ale tam bylo zase skoro všechno, co jsem znala a poslouchala kdysi dávno a to mě moc právě neoslovilo! :)).


Leden 2017

31. ledna 2017 v 13:01 | Ennie
Ach, nový rok. A s ním první měsíc. První měsíc pro vysokoškoláky (ale i další studenty či žáky) neznamená moc krásný měsíc. Já se původně docela těšila - hodně času na knížky :). Ale je to docela i náročné. Takže v tomhle výběru by se mohlo objevit pár písní podobné ze zkouškového playlistu, který byl plný písniček, které normálně neposlouchám. Ale možná některé zklamu :). Rozhodně jsem tenhle měsíc svůj oblíbený rock nevyřadila :o).


Prosinec 2016

24. prosince 2016 v 9:15 | Ennie
ÁÁÁ máme tu Štědrý den, no pravděpodobně a snad - když už to čtete, tak máme po něm. Ale pokud jste na chvíli zašli na internet a zaskočili i na můj blog, tak vám přej ŠŤASTNÉ A VESELÉ :). A za odměnu tu máte malý vánoční dárek :) - měsíční výběr o pár dní dříve. Myslím, že za těch pár dní už si nic dalšího neoblíbím - budu se snažit trávit, co nejvíce času s rodinou. A nebojte na konci roku bude taky hudební výběr ;) akorát na téma.

 
 

Reklama