Kulturní akce

Rybičky 48 & Zelenina | Olomouc

12. března 2017 v 16:11 | Ennie
Poslední dobou nemám čas ani náladu psát nějaké reporty, vlastně přiznejme si to - nemám čas ani náladu psát cokoliv. Myslím si, že na jednu stranu je to dobré. Pořád něco dělám a nenudím se :). Ale vypsat se, zapsat si své myšlenky může být také fajn. Minimálně jako připomínka nějaké super akce nebo tak.


Na jeden víkend jsem jela za kamarádkou. Upřímně, jela jsem se pobavit s ní do klubu a zbytek jsme si naplánovaly až pak.

Skillet | Brno 2016

1. prosince 2016 v 21:07 | Ennie
Po dlouhé době jsem se dostala na větší koncert a dokonce se dostávám k napsání reportu :). První koncert, na který jsem se rozhodla jít sama. A jsem za ten nápad (za moji odvahu) neskutečně ráda. Pokud jste tedy zvědavý, jak dopadlo tohle moje rozhodnutí, tak čtěte dále. Byl to fakt masakr! Tohle jsem vážně nečekala.

Hudební kino SONO: Muse - ve zkratce

23. ledna 2016 v 17:01 | Ennie

Nicolaus Vodka Tour - "akustický koncert"

22. listopadu 2015 v 11:11 | Ennie
Někteří z Vás ví, že jsem tenhle víkend strávila na koncertech a jak jsem naznačila, tak slibuji a přidávám report z druhého koncertu (chtěla jsem napsat z obou, ale nakonec jsem napsala jen jeden a druhý (totiž první) bude později. Ale určitě bude. Musím napsat své názory na skupiny! Od akustického jsem čekala něco úplně jiného. Ale nejsem zklamaná. Taky jsem nakonec myslela, že to nebude takový zážitek jako předchozí večer, ale ono to bylo ještě asi i lepší! Když bude zase někdy taková možnost, tak jdu rozhodně na oba! A to jsem si říkala v sobotu, když jsme se s kamarádkou chystaly, že už prostě dva koncerty po sobě nedávám. A že se nechci vidět na nějakém fesťáku. Ale naštěstí… více v celém článku :o).


Fotku jsem si vypůjčila od kluků (ZV) z úvodní fotky, tak snad jim tu nebude vadit :o).

20 let, Marek Ztracený, Zoči Voči ♥

20. září 2015 v 3:18 | Ennie
+ CO VÁS ČEKÁ A NEMINE! :) (cca poslední odstavec)

Jaj, dlouho jsem se neozvala s reportem z žádné akce. Nějak nebyla nálada na psaní a většinou to stejně bylo o tom, že jsem šla jen na jednu skupinu a povětšinou to byli Zoči Voči. Aneb bylo by fajn, kdyby ještě ohlásili dokonce roku nějaký koncert v Brně :D :D. Ale to bych toho chtěla hodně. Ale dnes (tedy už včera jsou přesně dvě hodiny) jsem měla parádní den. Taký krásně rozlučkový s prázdninami. Jsem ráda, že mi to vyšlo.

Studentský majáles - Brno

2. května 2015 v 22:12 | Ennie
Tak tentokrát tu mám jeden report z akce, co není tak docela report z akce. Ale spíš shrnutí mého dnešního dne...

Tonigh Alive // 25. 11. 2014

22. ledna 2015 v 13:05 | Ennie

Úlet 2014

6. října 2014 v 13:50 | Ennie
Musím říct, že úplně úžasný název akce. A taky několik písní, které jsem slyšela by se daly považovat jako úlet. Vážně občas jsem kroutila hlavou, jak někdo může napsat takový text. Hlavou mi proplula myšlenka, že bych se mohla dát na dráhu jako textařka :D. Já, která má problém vymyslet něco normálního...mé texty by tam asi pěkně zapadly :).


Aerodrome (17. 6. 2014 - A7X)

19. června 2014 v 21:39 | Ennie
Konečně nadešel ten Den D. Nemohla jsem usnout a když už jsem usnula, tak jsem se neustále budila, abych náhodou nezaspala a neujel mi autobus.

Brněnský Majáles 2014

10. května 2014 v 0:11 | Ennie
Co bylo nemožné, se stává skutečností :) - konečně do této rubriky přidávám jeden report. A to jsem Vám kdysi slibovala report úplně prvního (pro mě prvního) Open Air Festivalu v roce 2011. A že po té době bylo akcí, o kterých jsem se v této rubrice nezmínila ani předem.
 
 

Reklama