Interpreti

JoJo

12. července 2017 v 13:22 | Ennie
HA. Máme tu další TOP 10, tentokrát je to interpret, jež jsme s Usherem oba poslouchali před nějakou dobou. "Nedávno" ale JoJo vydala album, kterým jsme si ji oživili. A abychom změnili styl hudby TOP 10, tak jsme se nakonec shodli na ní. Jsem zvědavá, kolik písní budeme mít tentokrát stejných.


Skillet

23. června 2017 v 10:53 | Ennie

Překvapivě (ironie) je většina písniček z jejich posledního alba Unleashead, recenzi na něj jste si u mě už mohli přečíst (spíše poslechnout), pokud jste to neudělali a zajímalo by vás to, tak můžete přímo zde. Já to album prostě zbožňuji, nejlepší album z minulého roku. Vlastně, když jsme u toho, tak si můžete přečíst i můj report z jejich brněnského koncertu. Překvapivě (ale teď už vážně) se mi líbí i jejich více procítěné (smutné) písničky, které se ale nějakou záhadou (ironie) do seznamu nedostaly. Jsou fakt úžasné a je jich hodně, ale je i hodně "neprocítěných" skvělých písniček a některé jsou prostě mnohem lepší :D a desítka není nafukovací. Tak šup na desítku (stejně jako u SP, svoji desítku sestavil i Usher - jeho si můžete prolétnout zde).

Simple Plan

13. června 2017 v 22:21 | Ennie
Po dlouhé době přináším nový článek, jak jinak - zase hudební. Tentokrát je to TOP 10 SIMPLE PLAAAN! Přemýšlela jsem, kam článek zařadil a nakonec jsem si říkala, že nejlépe bude pasovat sem. Sice tu mám i rubriku Simple Plan - ale přece SP nesmí chybět ani zde. Může to být taková "reklama" na rubriku.


Proč zrovna TOP 10 a proč SIMPLE PLAN? S Usherem jsme si psali a nějak nás napadlo, že bychom mohli udělat nějakou TOP 10, že by byla sranda to pak porovnat a tak. A Simple Plan se hodili úplně nejvíc - je to naše společná srdcovka a kluci tu před pár dní byli (teď by se hodilo napsat, že jsme tam ani jeden nemohli chybět, ale bohužel jsme si to nechali ujít).

Tak hurá na 10. Doufám, že Simple Plan taky znáte a pochlubíte se vašimi oblíbenými písničkami :). Pro porovnání s Usherovým seznamem klikněte sem.

Jake Miller

15. října 2016 v 15:10 | Ennie
A máme tu dalšího interpreta, tak schválně, kdo ho zná? :) Tentokrát jsem článek pojala spíš jako TOP 10 plus jsem si nemohla odpustit na závěr přidat i pár fotek :).


James Maslow

22. srpna 2016 v 18:51 | Ennie
James Maslow…tak toho snad většina z mých pravidelnějších čtenářů zná.

Beyoncé

12. srpna 2016 v 17:22 | Ennie
Kdysi jsem se zmínila, že jsem chtěla udělat jeden (konkrétní) článek. A tady je :). Doufám, že alespoň někomu udělá trochu radost :D. Mimochodem v rozepsaných byl už od 22. května.


Demi Lovato

10. března 2016 v 17:02 | Ennie
Kdo by neznal Demi? Pokud se alespoň trochu orientujete v hudbě a trávíte čas na internetu, tak jste určitě o ni slyšeli. Tenhle článek nemá přiblížit její život ani hudbu. Jen shrnuje písničky, které se mi od ní líbily (a pár co se mi nelíbily). Moc toho nečekejte :D. Trošku jsem se rozjela a některá alba jsem spíše pojala jako recenze. Každopádně část CONFIDENT můžete přeskočit a přečíst jen shrnutí ;). Takže toho až tolik nebude. Ale čekejte, druhou část článku :D. Ono i u dalšího CD bude stačit shrnutí :).

You Me At Six

14. ledna 2016 v 18:00 | Ennie
Této skupině jsem nikdy neholdovala, věděla jsem o nich a brala jsem je jako fajn kapelu, ale nic jsem od nich nikdy neposlouchala. V prosinci (pro slováky, kteří ještě neví naše měsíce, v decembri :D) jsem začala poslouchat pár jejich písní. A jsou vážně skvělý!


10 nejlepších českých interpetů

15. listopadu 2015 v 19:12 | Ennie
Občas Vždy je dobré si dávat pozor, co vypustíme z pusy a nebo z klávesnice...

Hilary Duff

10. listopadu 2015 v 10:11 | Ennie
Tentokrát trošku netradiční pojetí článku.


Tak přišla i na řadu Hilary :). Mám tu pár jejích písní, ale myslím, že všechno bude mix. Takže napíši název písně, do závorky album a pořadové číslo písně :). Stejně myslím, že jich tu mám sakra málo. Vždyť jsem ji poslouchala hodně :D.
 
 

Reklama