Designy

Cesta ke zkáze

5. listopadu 2014 v 23:30 | Ennie
Pokud čtete tenhle článek, tak doufám, že jste nezažili v poslední době moc velký šok :D. Konečně jsem nastavila nový layout. Už jsem ho měla pár dní...dnes jsem ho nastavila a doladila pár maličkostí + dodělala náhledy na články na mých dalších stránkách. Když jsem dnes hodila záhlaví na blog, tak jsem měla trochu šok...vypadalo to jinak než jsem si představovala. Dokonce jsem přemýšlela, že hodím zpátky starý vzhled a tenhle prostě vyhodím do koše. Jenže pak jsem si uvědomila, že bych znovu musela nastavovat menu atd...a tak jsem se na to vyprdla a zkusila to nějak dodělat.


Modrá láska

4. září 2014 v 19:51 | Ennie
A začalo to tak nevinně...

Je tu nový layout a dlouho tu žádný další nepřibyde :D. Vážně mě celkem štval...hlavně menu. Ikdyž to záhlaví taky, ale to jen takové detaily. A to jsem si šla jenom zkusit upravit jednu fotku, trošku jsem to přehnala a vypadalo to dobře. Tak že si to dám jako obvykle na plochu, ale vadily mi tam nějaké části a pak vznikla myšlenka udělám z toho layout! Říkala jsem si, že je to blbé - bude zase tmavý. Nakonec jsem tu fotku ještě upravila jinak a vzniklo z toho tohle. Aby to nebylo tak tmavé, tak jsem si řekla, že to zesvětlím trochu okrajema. Tak jak se mi celý layout (ne)povedl můžete komentovat v komentářích. Jsem vážně zvědavá, třeba se mi příště díky vašim výtkám podaří udělat lepší layout ;). Ale jentak tak se do něj vážně nepohrnu.

Carpe Vita

17. července 2014 v 20:01 | Ennie
Už nějakou dobu jsem měla nutkání změnit vzhled blogu. Chvíli jsem si myslela, že bude opět s celebritami. Tohle pondělí mě chytla potřeba měnění znovu. Tentokrát jsem měla představu nějakého lehčího bílého vzhledu s modrými prvky (hlavně písmem, možná pár ornamentů). Lehčím by se dalo přirovnat k jednoduššímu ;). Nakonec je tady toto. Mně se to celkem líbí. Je to zase něco trošku nového. Záhlaví je zase tvořeno mojí fotografií, tedy částí. Fotografie je focena po cestě ze zříceniny hradu Rokštejn dne 6.7.2014 (myslím! :D). A jak jste si mohli někteří všimnout vrátila jsem se k "omezené" stránce :D. A jednoduchému menu ;).

Nitranský květ a pavučinka

26. května 2014 v 13:36 | Ennie
Už nějakou dobu to chtělo nový layout. Konečně jsem se dočkala :). Doufám, že i pro vás je to příjemná změna. Teď jsem koukala, že je to hodně velká změna :D. Už dlouho tu nebyl jiný design než s nějakou "celebritou". Taky mi to trvalo dlouho, než jsem přišla na to s čím další nový layout. Napadlo mě to až včera. Když jsem viděla jednu z mých mnoha tapet na plochu notebooku :D. Bojím se, že teď tu budou nějakou dobu přibývat jen takovéhle designy, přece jen i s květinovými wallpapery jsem se celkem rozjela (přesvědčit se můžete po kliknutí na "Fotky a Grafika" v menu). Ale mám v plánu si udělat pár tapet na mobil :D. Už to potřebuje změnu...


PS: Teď tu pár dní asi nic nepřibyde. Možná pár písní, které se mi v poslední době líbí :). Ale moc toho nečekejte - zítra jedu do Brna a v pátek vyjíždím na vodu (vrátím se v neděli večer). Doufám, že ta voda vyjde. Loni byla zrušena den předem...takže :/. Takže se tu mějte krásně a zvykejte si na nový design, jentak ho hned nezměním ;). Příště bude světlý, slibuji ;).

The Summer Set & Simple Plan

17. března 2014 v 21:29 | Ennie
Tak jak si někteří už všimli - je tu nový layout :-). Jak je u mě obvyklé zase dopadl úplně jinak :D. Ikdyž program jsem otevřela s tím, že na něm budou Simple Plan a TSS :-D.


Lucy Hale & James Maslow

16. března 2014 v 22:20 | Ennie
Pokud si tohle přečte předtím než se "to" stane, tak asi tušíte, co se stane. A pokud si to nepřečte, tak to bude pro vás velký šok. Ano, už je skoro hotový nový layout. No ale o něm v dalším článku. Jelikož jsem se nedokopala k náhledu dříve a dnes mi blbne ctrl+v plus program. Funguje jen, když jsem odprintscreenovala (:D) jinou stránku...tak se na to můžu.

Ještě jednou děkuji, Bětuš. Ten layout jsem si zamilovala na první pohled. Bohužel už je načase se s ním rozloučit. Takže GOODBYE.


Damon & Elena

9. září 2013 v 10:47 | Ennie
Chtěli jste článek, máte ho mít :D. Konečně jsem se rozhodla sem hodit "layout", kt. jsem dělala hoooodně dávno :D. Ty bystřejší mohli vidět velmi podobný wallpaper (ZDE).

Kenzi <Lost Girl>

9. dubna 2013 v 16:16 | Ennie
A je tu nový design :-). Ten s Benem (Tomem Beckem) se mi asi líbil víc :D. Jenže už tu byl móóc dlouho (nechápu to, někdy tu lay vydrží půl roku a pak se divím, že je tu tak dlouho, že mi to ani nepřišlo...a tenhle jsem málem změnila už po měsíci ikdyž se mi dost líbil!) Tenhle s Kenz se mi taky líbil, když jsem ho udělala teď...? Já nevím...mám dneska asi divnou náladu a nic se mi nelíbí...doufám, že se aspoň Vám líbí :o). Pokud ne, tak nebojte - nevydrží tu dlouho :D. Mám hotový ještě jeden layout :P.

Enn

Tom Beck

23. února 2013 v 14:36 | Ennie
Tak už jsem konečně donastavila nový vzhled :-). Je na něm Tom Beck, který není jen dobrý herec, ale především skvělý zpěvák :-). Můžete ho znát z Kobry 11 ;). Náhled a kecy ohledně nastavování dodám později, teď pádím ven. Teda doufám, že se vrátím a nikde nezapadnu, abych Vám ten náhled a hlavně pův. náhled mohla ukázat :D. Nechtělo se mi s tím bojovat, tak to dopadlo, tak jak to dopadlo....Zatím se mějte
Vaše Enn

Edit 17:51
Tak jsem se vrátila :D. Design by měl vypadat takto (bohužel si někt. budete muset upravit % :D protože mi to nevyšlo, tak jak mělo :P a na těch menších monitorech není vidět ani celá "stránka" o kousek):

Taylor Momsen

4. ledna 2013 v 20:26 | Enn♥e
Tak už je po vánocích i Vánocích a tím pádem je i čas na nový layout. Vracím se do starých kolejí..zase není podle mých představ :D...měl být červeno-černej :D. No co už...vše lepší než vánoční layout :D. Za to s novým vzhledem na BLG jsem spokojená :-).

 
 

Reklama