Designy

Podzimní design

26. října 2017 v 23:13 | Ennie
Bylo načase změnit kabátek blogu, takže hurá podzim je zde. Fotografie v záhlaví je samozřejmě zase moje tvorba.

Jarní design

15. dubna 2017 v 10:38 | Ennie
Ahoj,
tak tu po nějaké době máme nový layout - chtěla jsem ho udělat takový více přizpůsobivý nebo alespoň lehce přizpůsobivý ročním obdobím. Ono není úplně super mít přes zimu podzimní layout. Jak můžete vidět - ha, jarní! Už v prosinci jsem přemýšlela, že by to chtělo nějaký třeba knižní, nejlépe aby spojoval/vyjadřoval moje koníčky - takže knihy, hudba a třeba focení. Nakonec jsem udělala tenhle s tím, že záhlaví (obrázky půjdou lehce nahrazovat). Ale stejně si myslím, že až bude léto, tak udělám další jednoduchý, ale za to trochu letní.


Podzimní listí

2. října 2016 v 23:52 | Ennie
Po několika měsících tu máme nový layout a jelikož máme podzim, tak je laděn do tohohle období. Doufám, že se vám bude líbit a nebude vám vadit ta neobvyklá barva písma. Pokud vám bude vadit celý layout, tak mám pro vás jednu dobrou zprávu - za chvíli budou Vánoce a to budu chtít mít zimní layout! :D

Kopretinový layout

27. června 2016 v 13:24 | Ennie
Už to potřebovalo změnu, a tak tu máme nový layout. Něco mi tomu chybí. Třeba nějaký zajímavý tvar stránky, ale já na to složitý nastavování nemám čas (a pamatuji si, že ikdyž jsem to občas nastavila dost dobře, tak to stejně nesedělo úplně všem). Takže je zase jednodušší. Nejhorší bylo najít nějaké vhodné fonty. Fotku jsem po nějaké době také vybrala - kopretiny moje oblíbené květiny. Když jsem je viděla na stole ve váze, tak jsem je hned musela vyfotit.

Jarní lol

3. dubna 2016 v 21:21 | Ennie
Tenhle layout je jedno velký LOL. Měl samozřejmě vypadat jinak. Měl mít "normální záhlaví" tak normální jak to na Ennie jen jde. Měl mít nad záhlavím adresu blogu. V menu původně mělo být žlutě "Co je nového?". Naše konečné prďácké záhlaví možná ještě projde změnou, přemýšlím, že tam dám okolo tah, který měl být u záhlaví akorát tu změním barvu na modrou (místo žluté). Možná hodím i něco do menu. Protože mi takhle prostě moc nepasuje. Chybí mi tam něco. Kdyby vyšla původní verze, tak jsem si myslela, že jen budu měnit záhlaví - tudíž obrázek. A nebo když nebudu tak moc líná, tak změním i barvy rubrik. Myslím, že už ale nikdy dělat nový layout ani design nebudu (lol). Protože mě vážně nebaví to nastavování. Myslela jsem si, že stihnu i něco jiného než jen design. No co už. Prostě LOL. Nebo prostě změním rubriky na modré… Who knows.

Cákancový layout

9. února 2016 v 17:53 | Ennie
Jej, nový layout. Ani nevím, jestli je to dobrá zpráva nebo ne. Co myslíte vy?
Layout není ještě úplně hotový. Před rubrikami bude ještě chlíveček s novinkami, jenže zatím mi připadal dost nepřehledný. A už umírám hlady, takže to budu muset dodělat později, takže jsem novinky zatím schovala a snad se objeví, co nejdříve.

Podzimní vábení

3. listopadu 2015 v 20:46 | Ennie
Máme tu už pár dní podzim a říkala jsem si, že už by vážně bylo vhodné změnit layout. Takže je tu!
Myslím, že je to layout, který mi zabral asi nejméně času a jsem s ním spokojená! :D Doufám, že i Vám se bude zamlouvat.

Takhle nějak by to mohlo vypadat na vašich monitorech ;).PS: Samozřejmě, že měl zase vypadat jinak :D. Ale výsledek mojí původní myšlenky se mi nakonec nezamlouval a tohle je boží! :D

Carpe Diem

1. května 2015 v 22:08 | Ennie
Je tu nový měsíc a s ním i nový layout!

Motýl

17. března 2015 v 20:26 | Ennie
Tak je tu něco jako nový layout :D. Abyste byli v obraze - tak layout není ještě hotový. Otázky je jestli někdy hotový bude. V menu nahoře má být moje fotka motýla, ale trochu mi tam nesedí a bez ní to zatím vypadá lépe. Tak se s tím zkusím ještě (snad) zítra poprat a uvidíme. Samozřejmě, když mě napadlo, že bych mohla udělat layout s tím motýlem, tak představa byla trochu jiná (bílá stránka, černé písmo, menu "titulky" černé pozadí a písmo do zlatava - takže nejspíše žluté :D).


Náhled také dodám později. Teď půjdu začít psát měsíční výběr, protože se nám měsíc zase blíží ke konci a asi spát. Stávám před 5h :/. Tak se zatím mějte krásně a pročtěte si předchozí články :).
S přáním krásných dní se loučí
Ennie.

TintaBlu

12. ledna 2015 v 15:54 | Ennie
Tak tu máme nový layout. Říkala jsem si, že v něm něco chybí a zrovna se ozval mužský hlas ze seriálu "Něco tam chybí!". Takže se to nezdá jenom mně.Nový layout jsem chtěla udělat už delší dobu. Ale neměla jsem vůbec inspiraci. Kterou tedy nemám doteď, ale přišlo mi trošku blbé tu mít v tomhle ročním období předchozí layout. Ikdyž mi ten layout tak nějak přirostl k srdci a začal se mi fakt líbit. Tomuhle něco chybí, udělala jsem ho schválně jednoduchý...ale chtělo by to nějaký logo nebo něco takového..ale zatím to nechám takhle.

Doufám, že se Vám nebude špatně číst text, kdyby ano, tak určitě napište :). A já co nejdříve vymyslím nový jednoduchý layout! :D
 
 

Reklama