♫CD

Skillet - Unleashed

5. srpna 2016 v 17:21 | Ennie
Nový Skillet jsou tady. Celé album je na youtube (skilletband) i ve Spotify. První dvě písničky už mi jsou známé. První by mohla být i vám - objevila se v měsíčním výběru. A mně přijde, že už ji znám celý život a pořád se mi docela líbí, ikdyž druhá asi víc.


Stories for Monday ♫The Summer Set♫

14. dubna 2016 v 20:00 | Ennie
#rychlorezence #thesummerset


Máme tu recenzi na nejnovější album The Summer Set. Nemohla jsem si ji odpustit, ale budu stručná :).

Three Days Grace, The Offspring

7. dubna 2016 v 17:05 | Ennie

Taking One For The Team ♫Simple Plan♫

19. února 2016 v 21:57 | Ennie

American Beauty/American Psycho ♫Fall Out Boy♫

27. dubna 2015 v 19:53 | Ennie

Jak už jsem se občas zmíňila, tak tohle album je zatím nejlepší, které v roce 2015 vyšlo. A dokonce už ho mám doma. Což nebývá dost časté, abych měla nějaké CD, tak krátce po vydání. Po albu Save Rock & Roll jsem od tohohle alba moc nečekala. Předchozí album je posluchatelné, ale nic extra. Minulá recenze byla také na CD od Fall Out Boy (které mám doma) a to From Under The Cork Tree (už si pamatuji, jak se jmenuje :D). Kdybych měla srovnat tyhle dvě alba a říct, které mám radši nevím. Časem se možná uvidí...

From Under The Cork Tree ♫Fall Out Boy♫

7. února 2015 v 19:22 | Ennie

Byly doby, kdy tu byla jedna recenze za druhou...pak už se to trošku zklidnilo...a před nedávnem jsem objevila jedno úžasný CD a přišlo by mi trošku divný, kdyby tu bylo CD, které jsem si poslechla jednou a tohle, kde se mi líbí absolutně všechny písničky ne...je řeč o (ani nevím, jak se to CD jmenuje...to je hodně špatný :D) From Under The Cork Tree od Fall Out Boy. To, že jsem si kluky oblíbila jste už mohli zjistit v tomhle článku.

Duality ♫Set It Off♫

18. ledna 2015 v 18:17 | Ennie
"Naprosto boží CD!"
Ennie


Everything's Fine ♫The Summer Set♫

25. prosince 2014 v 20:54 | Ennie
Miluji psaní recenze dalšího CD od jedné skupiny, když předchozí recenze je ještě v rozepsaných. Asi všem došlo, že The Summer Set jsem si vážně oblíbila :). Však je tady i "jejich" rubrika.

Never Been Better (Olly Murs)

12. prosince 2014 v 11:21 | Ennie
Včera před spaním jsem si poslechla nejnovější album Ollyho, tedy nevím, jestli jsem ho vnímala až do konce... :D Jen vím, že jsem se probudila před 4h a ještě pořád mi Olly hrál. Většinou, když mi to dojde dokonce, tak to přestane...takže to trochu nechápu.


Four (One Direction)

5. prosince 2014 v 16:38 | Ennie
Tak tahle recenze zase není recenze asi se to z mých recenzí nejméně podobá recenzi. Je to zase takový odpovědočlánek :D. Původně jsem chtěla své názory napsat jen Usherovi do článku (zde si můžete přečíst jeho názory na CD, taková fanynka převlečená za dospělého chlapa, že? :P. Ne, tím jsem chtěla říct, že on je narozdíl ode mě má rád :). Mně se líbí pár jejich písní a většinou ty, co se je mu zrovna moc nelíbí :D). Když jsem napsala komentář k první písničce, tak jsem si řekla, že to zase bude chtít článek :). Takže u první píši rovnou Usherovi, pak jsem se to snažila psát "normálně" :D a věci, které jsou psané kurzivou jsou určené k němu! :D

 
 

Reklama