Co chci od roku 2018?

20. prosince 2017 v 11:22 | Ennie |  Novinky
Minulý rok jsem napsala podobný článek a neskutečně moc se mi z toho splnilo a tak jsem si říkala, že by bylo fajn, to zopakovat. :)
Takže ráda bych, abych se konečně přestala chovat jako kráva. Divíte se, proč nemám přítele? Divím se, já proč nemám přítele? Hm asi to bude tím, že je schválně odháním (né, úplně vědomě), ale dělám to proto, abych se chránila. Mám problémy s důvěrou. Ale je super, že si to uvědomuji. Naštěstí umím důvěřovat lidem, otřevřu se jim ale úplně až po delší době. Ale co se týče kluků, tak si vždy něco najdu a řeknu si, že s ním by to nebylo ono, protože tohle a tohle. A pak je tu to moje odměřené chování. A nízké sebevědomí, které se tváří jako, že je vysoké. Jooo, super. Ennie, jsi fakt skvělá. Takže cože chci? Radši nic.

Od tohohle roku chci hlavně získat titul Bc., ráda bych se (asi) dostala i na Magistra. Chci se udržovat v kondici. Chci mít kolem sebe pořád tyhle úžasný lidičky a nepohrdnu i někým novým. Co se týče cestování, tak se chci podívat do Francie (a strávit pár dní u moře, buď ve Francii nebo jinde). Ráda bych se podívala i do Vysokých Tater (domlouvaly jsme se se spolužačkou, tak snad to výjde a asi by se připojili i spolužáci, juchů).

A další malé ale i větší sny/cíle mám v článku - moje sny, který jsem vydala nedávno. Ráda bych si asi zařídila praxi v nakladatelství, ale teď asi budu mít hodně zařizování kolem jiných věcí, takže to budu muset odšoupnout. Ale přemýšlím nad dvěma magistry (pokračovala bych v oboru plus jeden jiný a tam by se mi spíše mohlo dostat do nakladatelství a ani bych nemusela vynaložit tolik úsilí). Rozhodně je na seznamu najít si nové úžasné bydlení se spolubydlou. Momentálně by se mi asi líbil i ten 13. bod.

V roce 2018 bych ráda i na nějaké super hudební akce. Doufám, že kolem bude hodně koncertů a budu mít s kým na ně jít. Byla bych ráda, kdyby na RfP přibyla nějaká skupina, kterou mám ráda (zatím je to dobré, ale teď už se to fakt musí seknout 3/4 prvních skupin a já je poslouchám? Né, to je vážně divný. Takže bych ráda našla někoho, s kým bych na RfP 2018 mohla jet :D. (Pár tipů je, ale víte jak... ALE!)

Přemýšlím, že jsem určitě na něco zásadního zapomněla. A co vy, jaké plány a očekávání máte od nového roku?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Jana | Web | 23. prosince 2017 v 17:50 | Reagovat

Popravdě máš fakt moc pěkné cíle a sny. Já ti držím palce, aby sis všechno v roce 2018 splnila! :-)

2 Karamelka | Web | 23. prosince 2017 v 18:36 | Reagovat

snad toho Bc. společně dosáhneme... bude to boj, ale třeba... ;)

doufám, že se ti to cestování splní :)) a také snad už se najde nějaký ten kluk ;)

3 Benjamin | Web | 30. prosince 2017 v 13:12 | Reagovat

Bc. - taky bych rád, taky mě to teď čeká, jsem na sebe zvědavý. Hlavně, že ještě nemám ani čárku do bakalářky :D
Taky chci navazovat, když se všechno podaří tak do Brna na inženýra :)
(Nějak moc "taky" v pár větách :D)
Kondice.. do té bych se chtěl dostat, konečně.. asi jedno z mých předsevzetí.. začít pravidelně cvičit, už musím.. :D
Hudební akce.. tohle léto se mi nic nevyvedlo a to jsem jezdil s partou pravidelně, tak snad mi to teď nahradí koncert Korpiklaani v březnu, kamarádka mi dala lístek k Vánocům, tak už se těším! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama