Listopad 2017

30. listopadu 2017 v 17:58 | Ennie |  Měsíční výběr
Ty, co mají lepší postřeh si mohli všimnout, že už nepřidávám hudební tipy každý měsíc, někdy to spojím do jednoho (takže v názvu jsou oba měsíce a někdy prostě vynechám jako například říjen). Přemýšlím, že bych prostě tyto playlisty házela jen, jak by to vycházelo, ale nevím, jak bych je měla číslovat/pojmenovat atak. Takže zatím nechám takhle a třeba od nového roku to začne být jinak. Uvidíme.
Tenhle měsíc mi vyšlo nové CD od mé nejoblíbenější slovenské skupiny, takže to by bylo, aby se tu nic od nich neobjevilo. Ale bude tu i jedna česká starší písnička, jak jsem se k ní dostala si můžete přečíst níže. No ze začátku se to zaměřuje hodně na českou (a slovenskou) hudbu a něco, co úplně normálně v mém přehrávači nehraje. Ke konci se to však zlepšuje a je tam můj oblíbený rock. Neodsuzujte tento výběr po pár písní, snad si tam každý najde něco :).

1. Portugal. The Man - Feel It Still
Zase jedna písnička, kterou mám ráda díky zumbě. Trochu mě ta písnička nakopává. Vím určitě, že je to jedna z těch, co bych nikdy neposlouchala nebýt zumby :D.


2. Zoči Voči - Negativ


4. Pekař - Dvě duše

Upřímně? Tahle písnička se mi moc nelíbí, ale je děsně chytlavá. Několik dní mi po ránu zněla v hlavě a to jsem ji ani nemusela poslouchat před spaním. Prostě ... pokud se vám moc nelíbí, tak si ji radši nepouštějte. ;) Upřímně, poslední dobou mi hraje od něho více písní. Z těch na kterou si vzpomínám bych zmínila třeba píseň Bůh. On mi hraje, že má dost písniček s Rybičkami 48!


5. Rybičky 48 - Magdaléna
To by bylo, aby tu nebyly Rybičky! Tento měsíc u mě jedou! :D A prvního prosince jdu na jejich společný koncert se Zoči Voči (takže po vyjití článku - už zítra!).


6. Leona Machálková - Svět je plnej bláznů

Tak to je ta starší! Která by tu nebyla, kdybych si nepřečetla úvodní kecy :D. Ale nakonec napravuji a vkládám. Jela jsem autem s našima a v rádiu začala hrát a nějak jsem ji začala vnímat, když hrálo "svět je plnej bláznů" a říkám si, hej to je písnička přesně pro mě a pro spolubydlící. Nějakou dobu jsme nad všemi lidmi kroutili hlavou a a korunku tomu dodává ten dodatek "A opravdovej chlap je vzácnost", další věc, kterou v posledních dnech řešíme. Ale u spolubydlící se začíná něco možná rýsovat, strašně moc bych jí přála, aby to byl ten pravej a fakt ale fakt si spolu rozuměly.7. 7eventh Time Down - Free

Nově mnou objevená skupina a docela se mi fakt líbí. Některé jejich písničky mi připomínají skupinu Nickelback. Ty jo, to ani nebyl záměr :D (7. 7) :D. Doporučuji třeba ještě tuhle. Ale kdybyste chtěli ještě nějaké tipy, tak napište a já vám ráda další písničky doporučím.


8. Machine Head - Is There Anybody Out There?9. Authority Zero - Movement

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Ronnie Sparks | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 16:53 | Reagovat

Tu první poslouchám snad pořád :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama