Simple Plan

13. června 2017 v 22:21 | Ennie |  Interpreti
Po dlouhé době přináším nový článek, jak jinak - zase hudební. Tentokrát je to TOP 10 SIMPLE PLAAAN! Přemýšlela jsem, kam článek zařadil a nakonec jsem si říkala, že nejlépe bude pasovat sem. Sice tu mám i rubriku Simple Plan - ale přece SP nesmí chybět ani zde. Může to být taková "reklama" na rubriku.


Proč zrovna TOP 10 a proč SIMPLE PLAN? S Usherem jsme si psali a nějak nás napadlo, že bychom mohli udělat nějakou TOP 10, že by byla sranda to pak porovnat a tak. A Simple Plan se hodili úplně nejvíc - je to naše společná srdcovka a kluci tu před pár dní byli (teď by se hodilo napsat, že jsme tam ani jeden nemohli chybět, ale bohužel jsme si to nechali ujít).

Tak hurá na 10. Doufám, že Simple Plan taky znáte a pochlubíte se vašimi oblíbenými písničkami :). Pro porovnání s Usherovým seznamem klikněte sem.


10. Jet Lag (francouzská verze)


9. The Rest Of Us


8. Crazy


7. The End


6. I'm Just a Kid

Pořád mám v hlavě, jak jsme tenhle klip a ještě Addicted s kamarádkou sledovaly ve škole. PS: Kamarádce se líbil blonďatý David, ale neprozraďte na mě, že jsem vám to řekla ;).


5. Your Love is Lie


4. Summer Paradise


3. Perfect

2. Shut Up

1. Welcome To My Life
Prvním místem jsem si byla jistá hned od začátku. Je to prostě úžasná písnička, myslím, že jí i vděčím za to, že SP znám :). Pořád si vzpomínám, jak nám v devítce či osmičce hrála na Vánoční besídce a tancovali jsme na ni ploužák. Hmm vlastně je to tak skoro jediné, co si z toho dne pamatuji. Ach ta pamět. Také je to písnička, u které kamarádce došlo, že je vlastně zná :D. Prej "Co pořád máte s těmi plínkami?" "Aha, to neznám." ... "Ahá, to znám - hrájí to v rádiích.".


Je neuvěřitelné, kolik Simple Plan mají dobrých písniček. Jakože myslím FAKT dobrýýých písniček. Ale TOP 10 není bohužel nafukovací, a tak spousta skvělých písní se do tohohle článku bohužel nedostala. A měla to o fous! :/


Tak s Usherem jsme do TOP 10 vybrali pět stejných písniček. Což je dobré skóre, čekali jsme méně. Kdyby to byla TOP 20, tak bychom tam měli více stejných písniček.

Přeji krásný příjemný večer či den.
Enn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Usher | Web | 13. června 2017 v 22:31 | Reagovat

Tak to je pecka! Věděl jsem, že Welcome... bude vysoko. :) Normálně bych ho tam měl asi taky, ale zrovna tady jsem si řekl, že jsou písničky, které hodím výše, přitom jsou na stejné úrovni. :) Shut Up, Im Just a Kid a Perfect jsou přesně ty songy, které by byly v té další desítce! :D Úplným překvapením je The End. Ten jsem nečekal. Přitom se mi strašně líbí a nikdy jsme se o něm ani nebavili. To je fakt vtipná shoda. A na to, že je GYHO moje nej, tak Summer Paradise se mi nelíbí až tak, abych jí dal do TOP 20... A u sebe jsem udělal chybu u Astronauta, mělo tam být něco jiného - lepšího. Tak příště. :D

2 Heaven | Web | 17. června 2017 v 17:18 | Reagovat

Simple Plan znám a mám je ráda :) Nemám sice naposlouchaný jejich alba, ale Welcome to my life by byla určitě na 1. místě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama