3. týden

13. dubna 2017 v 12:35 | Ennie |  Můj život ve fotografiích
27. 03.

Jsem s mamkou a známou byla nakupovat. Koupila jsem si boty a pak jsme byly na véči a po ní jsme si daly úžasnou zmrzlinu.

28. 03.

Jsme s kamarádkou navštívily botanickou zahradu a jeden parčík (kde jsem ale už nefotila).

29. 03.

Dnes jsem měla dost nabitý den. Ráno mi sice odpadla jedna hodina, ale za to jsem si řekla, na co čas navíc, když ho můžu strávit vařením - takže jsem si udělala složitější jídlo - pohankovou nádivku. Skládala jsem lodičky z papíru na odpolední focení knih - na knihy se můžete podívat zde (nebo budete moct, některé tam ještě nejsou). Měla jsem zumbu. Po focení jsem si šla dát vyčistit snímač zrcadlovky a pak jsem valila na sraz s kamarádkou - šly jsme do naší oblíbené čokoládovny, kde jsem udělala tentokrát výjimku a dala si nějakou úžasnou limonádu a pak jsme vyrazily do našeho oblíbeného koktejlbaru a daly si pivo :D (zase výjimka). Aby toho nebylo málo, tak mi začala blbnout elektřina v pokoji. Prvně jsem si myslela, že je to mojí prodlužkou, no nakonec ne.

30. 03.

Nic fotogenického :D. Na úvodním snímku - je to ta graffitová zeď. Takže fotogenické by to bylo. Byla jsem si vyzvednout fotoaparát. Jenže nesnáším, když si hraji s foťákem, kde normální lidi jen procházím a ke všemu tam jsem sama. Takže fotky nic moc :D. Protože jsem neměla zapnutý autofocus :D :D. A další věci tam podle mě nebyli, naštěstí jsem to pak na bytě doladila podle toho, jak jsem zvyklá :). Dobře, nakonec jsem tam dala samotného tygříka.

31. 03.

Po škole jsme s kamarádkou šly na nákupy - já si samozřejmě nic nekoupila. A nakonec jsme zašly do mekáče - dala jsem si svůj oblíbený milkshake.

01. 04.

Dnes jsem jela za kamarádkou hrát tenis. Měla jsem z toho docela obavy. Ale nakonec to bylo žúžo super! Tři hodiny jsme si pinkaly a pak jsme zaskočily do jednoho podniku na jídlo. A jako bonus - poznala jsem její maminku!

A taková menší storka na závěr:
Přemýšlely jsme, jak se dostat na zamčený balkón, kde se dá fandit (mně se tam podařilo odpálit dva míčky). Ale obvykle tam mají uskladněné věci, a tak tam zamykají. Napadlo nás několik možností - nejjednodušší přes židli a zídku okolo oken - na druhé straně byl stůl. Jenže židle stejně byla dost nízká a nahoru bychom se nevytáhly. Pak by se dalo přes žebřiny a zábradlí. Nebo takový žebřík, který byl bohužel připevněný a nedalo se s ním hýbat a mezera od balkonku byla moc velká. Nakonec jsme všechny možnosti vyřadily, protože v nejhorším případě bychom mohly skončit s polámanými žebry nebo něčím jiným a to jsme si řekly, že nám za ty míčky nestojí.

02. 04.

Měla jsem tu rodiče a bratra na návštěvě, tak jsem je vzala do botanky a navštívili jsme i skleníky a pak jsme šli do restaurace na jídlo. Bylo to fakt super - jsem ráda, že dojeli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama