2. týden

8. dubna 2017 v 14:00 | Ennie |  Můj život ve fotografiích
20. - 26. 03. 2017
20. 03. 2017
Dnes jsem měla také den volna, fakt to zní skvěle. Jenže poslední dobou moje dny volna trávím, tak že dělám věci do školy. Prostě se snažím využít každou volnou chvilku, abych toho udělala, co nejvíce. Později se mi to může hodit. Můžu jít s někým třeba na pivo či kafe. Kdybych to neudělala teď, tak bych pak musela odmítnout a sedět otráveně nad školou. Ale jistě, dělám i věci, co mě baví. Náhodou mě baví docela i ta škola, ikdyž kdybych nemusela, tak bych nějaké věci nedělala :). Dneska jsem například byla i na obědě s kamarádkou a ta se fakt ještě na chvíli u mě zdržela. Pak jsem konečně začala spravovat instagram jedné knihovny, proto na dnešní fotografii jsou zase knihy a můj osobní instagram. A koupila jsem si úžasnou čokoládu! Hořkou s pomerančem a je fakt kvalitní (už jsme ji s kamarádkou měly o víkendu).

21. 03. 2017
Další den volna. Převážně jsem dělala jen věci do školy.

22. 03. 2017
Ráno jsem byla na exkurzi v knihovně Ústavního soudu. Vzala jsem si jen klíče a mobil s doklady a vyrazila. Bohužel pršelo a po exkurzi jsem si chtěla jít vypůjčit knihu, jenže jsem neměla žádnou tašku. Přemýšlela jsem, ale jak to udělat a knihu si stejně vypůjčit. Říkala jsem si, že kdyby se našel ten šátek, co jsem ztratila v pátek, tak bych knihu mohla omotat šátkem - ale jsem bez šátku. Ale knihu jsem si stejně půjčila a schovala ji pod kabát. Ale zrovna to byla jedna z těch tlustších (přes 600 stran). Pak jsem byla na zumbě. A po té jsem skoro celý zbytek dne prokecala se spolubydlící. A dodělala jsem do finální verze úkoly a odevzdala.

23. 03. 2017
Ve čtvrtek jsem si dopisovala do kreativního deníku, přesunula jsem ho do OneNote, v kterém lze i exportovat. I když ta druhá verze se mi vzhledově líbí více. Také jsem vařila Indické kari s bulgurem, ale jelikož jsem neměla vše podle receptu a ani mi všechno úplně nesedělo, tak jsem zase experimentovala.

24. 03. 2017

V pátek jsem byla ve škole a po škole jsem jela na prodloužený víkend domů. Ve škole mě potěšilo, když jsem našla svůj šátek, který jsem tam zapomněla před týdnem. Pak jsem přečetla půlku knihy, když jsem čekala na autobus domů (měla jsem to s přestupem a přes hodinu čas).

25. 03. 2017

Na dnešek jsem naplánovala výlet - v plánu byl jeden opuštěný zámeček a jeho park, od něj jsme měli dojít k Trojmezí (kámen označující hranice Moravy, Čech a Rakouska a pak jsme měli jít zpátky k autu a tím popojet jinam a tam si udělat procházku k archeologickému nálezu středověké vesnice. A pak jsme měli zase popojet. Jenže u Trojmezí jsme se rozhodli, že se půjdeme podívat ještě ke kameni, který označuje hranici Moravy a Čech a odtud už to byl jen kousek k středověké vesnici. Po cestě jsme potkali několik řopíků (vojenských bunkrů), všude byla krásná příroda a byl to příjemně strávený čas. A poslední část jsme si nechali na jindy, protože už takhle jsme si to prodloužili a viděli jsme toho hodně (procházka to byla skoro na 17km).


26. 03. 2017

Dnes se rodiče zatvrdili, že na žádnou túru nepůjdou, tak jsem vzala psa na menší procházku.Myslím, že je to můj poslední týden, co zveřejňuji :D. A jen protože jsem to už měla napsané :D. Jen ty fotografie...to nebyl moc dobrý nápad. Dodat fotografii mi trvalo vážně dlouho. A stejně nikdo to nečte a nepomáhá mi to donutit se napsat do toho předmětu - tam už to mám a spíš na blog mi to trvá :D. Příště možná fakt jen fotodokumentace :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lucienne | Web | 10. dubna 2017 v 16:57 | Reagovat

Vypadá to na pěkně strávený týden. :) Ten oběd s kamarádkou musel byt fajn. Já se na to už těším, až přijedu na dovolenou do česka a sejdu se s kámoškou a zajdeme na pizzu a jen tak pokecáme. V anglii jsem si bohužel moc kamarádek neudělala. A ta zumba zní skvěle. Já v česku chodila na twerk. :D Ale zumbu bych chtěla taky zkusí. A ten výlet musel být taky moc fajn. :) Já jsem tam tedy nikdy nebyla, ale muselo to tam být krásné. Přírodu mám ráda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama