Rybičky 48 & Zelenina | Olomouc

12. března 2017 v 16:11 | Ennie |  Kulturní akce
Poslední dobou nemám čas ani náladu psát nějaké reporty, vlastně přiznejme si to - nemám čas ani náladu psát cokoliv. Myslím si, že na jednu stranu je to dobré. Pořád něco dělám a nenudím se :). Ale vypsat se, zapsat si své myšlenky může být také fajn. Minimálně jako připomínka nějaké super akce nebo tak.


Na jeden víkend jsem jela za kamarádkou. Upřímně, jela jsem se pobavit s ní do klubu a zbytek jsme si naplánovaly až pak.


Přijela jsem v pátek po škole. Daly jsme si pizzu, kamarádka si hodila sprchu, nalíčily jsme se a vyrazily do klubu. Ehm, mezitím jsme ještě stihly vypít flašku fernetu s colou. Mňam.

Před klubem mě překvapila velká fronta. Fakt. Takovou řadu do klubu jsem ještě nezažila. Když nepočítám festivaly a větší koncerty, tak fak ne. Ráno nebo den předtím jsme zjistily, že místo Imodia tam bude Zelenina. Nevadilo mi to. Nijak zvlášť. Říkala jsem si, že alespoň poznáme něco nového. A naposled, co jsem slyšela Imodium, tak jsem byla docela zklamaná (ale myslela jsem, že aspoň zjistím, jestli to bylo jen jednou a nebo už je můžu odepsat napořád - tak jindy :D).


Zelenina byla fajn! Doteď si občas pustím jejich dvě písničky (teď jsem si je našla i ve Spotify a mám minimálně další dvě!). A když je slyším, tak mám náladu si zatrsat v klubu. Vážně jsem si to dost užila a vydováděla se. A lidi kolem byli milí :). Před Rybičkami jsem si odskočila na záchod :D. Ale bylo tam tolik lidí, že byla docela sranda se vrátit ke kamarádce - docela jsem to vzala oklikou. A lidi nebyli nafučení, že jdu kolem. Vlastně spíš kluci :D. Pusťte slečnu atak...no bylo to fajn :). A kamarádku jsem dokonce našla. A pak přišly dvě dívky a ptaly se, jestli předtím byly zde. A něco málo jsme spolu prohodily.


Rybičky 48 byly taky dost dobrý. A to nejsem zrovna nějak extra velký jejich fanoušek. Zahrály svoje největší hity, no fakt nejlepší písničky i ty nový vybraly skvěle. Nakonec si zahráli i nějaký se Zeleninou. Ale ty jo, to si vůbec nevybavuji, co to bylo :D.

Pak jsme s kamarádkou ještě chvíli poseděly. A vydaly se pryč, že zkusíme nějaký jiný klub. U šatny to bylo taky vtipné, ale to radši nebudu zmiňovat - jen jsem prostě trochu zaujala minimálně jednoho kluka :D. Ale myslím, že se po mě pak otáčeli všichni. :!

Nakonec kamarádka skočila pro zbytek svého vína a skončily jsme na houpačkách v parku. A taky si byla v hladovém okně koupit jídlo. Noční Olomouc je docela fajn a bez lidí :D.


Druhý den jsme shlédly plno filmíků (zavzpomínaly na mladé časy - Moderní popelka s Hilary), skočily si na milkshake. Večer kamarádka, že bychom mohly jít do hospody, ale nějak jsme byly unavené. Tý jo a udělala úplně vynikající oběd. A v neděli jsme vyrazily do zoo, což bylo taky parádní. Konečně jarní počasí. V Olomouci mají hooodně vlků - a ty já mám vážně ráda.

Jinak kluci měli docela dost dobrý vstupenky (doufala jsem, že budou mít úvodku stejnou jako vstupenky, ale bohužel ne)! Nejspíš se objeví v mém fotoalbu u fotek ze zoo. Jo a udělaly jsme si na koncertě selfíčko! :D

A co vy a koncerty? Nějaká neznámá česká skupina, která by stála za to? :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama